Музей Димитрія Ростовського чекає на відвідувачів

e-mail Друк PDF

Напередодні Свята обретення мощів Святителя Димитрія Ростовського та Дня Макарова усе частіше відкриває свої двері для відвідувачів кімната - музей Святителя Димитрія Ростовського у Макарівському районному центрі творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала. Із 2007 року тут зберігаються матеріали по вивченню творчості видатного макарівчанина - стенди, твори Святителя, серед яких 12 томів "Житія святих", книги по дослідженню життя та творчості Святителя Димитрія, фотоматеріали, розповіді про роботу гуртківців та педагогів центру на шляху увічнення пам'яті земляка та інше. От, і цього разу до музею завітали учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” на екскурсію, яку провів директор центру Ігор Годенков, член Національної Спілки краєзнавців України, автор книги про Данила Туптала "Святі батьківщини не залишають".

Останнє оновлення на Четвер, 02 жовтня 2014, 14:40  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.