З дружнім візитом до Черкащини

e-mail Друк PDF

Вихідними в смт Маньківка Черкаськой обл. відбувся святковий концерт присвячений до Дня молоді та Дня конституції за підтримкою організації « Об*єднання аграріїв». В концерті брали участь не лише місцеві виконавці та колективи, а й самодіяльність с. Андріївки та с. Мотижин. Сольний виступ не залишили байдужими глядачів у виконанні Аріадни Чорної – солістки Андріїського будинку культури,  Лауреата Всеукраїнських Міжнаціональних фестивалів та конкурсів. Вона подарувала пісню-заклик «Вставай» та пісні про кохання «Зозуля», «Любовь-морковь», «Тримай».

Веселі та жартівливі пісні «Коза Марьяна», «Балована Галя» та «Я молода» подарували глядачам жіночий колектив «Полісяночка» Андріївського будинку культури. Від душі співали дівчата. В концерті звучали пісні у виконанні солістів  Мотижинського будинку культури. Веселою та жартівливою сценкою « За двома зайцями» порозважали глядачів театральний гурток с. Мотожин.  Ще довго лунала музика на святі, але  нас чекала довга дорога до рідної домівки.

 

Дякуємо керівництву «Об'єднання аграріїв» за запрошення нашої художньої самодіяльності. Ми раді що ми змогли подарувати гарний настрій та частинку свого тепла всім присутнім.

Останнє оновлення на Четвер, 30 червня 2016, 15:12  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.