З дружнім візитом до Черкащини

Вихідними в смт Маньківка Черкаськой обл. відбувся святковий концерт присвячений до Дня молоді та Дня конституції за підтримкою організації « Об*єднання аграріїв». В концерті брали участь не лише місцеві виконавці та колективи, а й самодіяльність с. Андріївки та с. Мотижин. Сольний виступ не залишили байдужими глядачів у виконанні Аріадни Чорної – солістки Андріїського будинку культури,  Лауреата Всеукраїнських Міжнаціональних фестивалів та конкурсів. Вона подарувала пісню-заклик «Вставай» та пісні про кохання «Зозуля», «Любовь-морковь», «Тримай».

Веселі та жартівливі пісні «Коза Марьяна», «Балована Галя» та «Я молода» подарували глядачам жіночий колектив «Полісяночка» Андріївського будинку культури. Від душі співали дівчата. В концерті звучали пісні у виконанні солістів  Мотижинського будинку культури. Веселою та жартівливою сценкою « За двома зайцями» порозважали глядачів театральний гурток с. Мотожин.  Ще довго лунала музика на святі, але  нас чекала довга дорога до рідної домівки.

Дякуємо керівництву «Об'єднання аграріїв» за запрошення нашої художньої самодіяльності. Ми раді що ми змогли подарувати гарний настрій та частинку свого тепла всім присутнім.

Останнє оновлення на Четвер, 30 червня 2016, 15:12