Вшанували пам'ять загиблого учасника АТО

e-mail Друк PDF

23 серпня на території Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І ступеня — районна гімназія” пройшло відкриття меморіальної дошки, односельчанину, випускнику школи, учаснику АТО, бортовому механіку загону “Блакитна стежа” О.Потапенку, який загинув під час проведення спостережного польоту АН-30Б над Слов'янськом, 06 червня 2014 року. У 2014 році О.Потапенко був посмертно нагороджений Орденом Б.Хмельницького ІІІ ступеня.
В заході взяли участь рідні та близькі люди загиблого учасника АТО, учнівський та педагогічний колектив навчального закладу, демобілізовані учасники АТО, працівники районного військового комісаріату та небайдужа громадськість.
Обряд освячення меморіальної дошки здійснив настоятель храму Святителя Миколая Чудотворця с. Фасівочка, благочинний Макарівського церковного округу архімандрит Кирил (УПЦ МП).

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.