Музей Димитрія Ростовського чекає на відвідувачів

Напередодні Свята обретення мощів Святителя Димитрія Ростовського та Дня Макарова усе частіше відкриває свої двері для відвідувачів кімната - музей Святителя Димитрія Ростовського у Макарівському районному центрі творчості дітей та юнацтва імені Данила Туптала. Із 2007 року тут зберігаються матеріали по вивченню творчості видатного макарівчанина - стенди, твори Святителя, серед яких 12 томів "Житія святих", книги по дослідженню життя та творчості Святителя Димитрія, фотоматеріали, розповіді про роботу гуртківців та педагогів центру на шляху увічнення пам'яті земляка та інше. От, і цього разу до музею завітали учні Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” на екскурсію, яку провів директор центру Ігор Годенков, член Національної Спілки краєзнавців України, автор книги про Данила Туптала "Святі батьківщини не залишають".

Останнє оновлення на Четвер, 02 жовтня 2014, 14:40